ŽUPNE OBAVIJESTI – 20. nedjelja kroz godinu – 18. kolovoza 2024.

1. Želimo zahvaliti svima koji su sudjelovali u slavlju svetkovine Velike Gospe, našeg drugog kirvaja. Najprije hvala svima koji su došli na svete mise i s nama molili i slavili Gospodina. Svima koji su uređivali crkvu i okoliš prije blagdana, svima koji su pjevali i svirali. Zahvaljujemo čitačima i ministrantima, kao i milostinjarima. Zahvaljujemo volonterima Caritasa koji su prikupljali sredstva za siromašne. Zahvaljujemo na darovima, trudu i vremenu svima koji se ugrađujete u život naše župne zajednice.

2. Utorkom molimo pobožnost sv. Antunu, a četvrtkom navečer je klanjanje.

3. Za hodočašće u Ludbreg, koje će biti u nedjelju 1. rujna, ima još mjesta. Upisati se možete u župnom uredu kao i danas nakon svetih misa u sakristiji. Sve informacije imate na plakatima na oglasnim pločama.

4. Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska, posebno Glas Koncila.