ŽUPNE OBAVIJESTI – 19. nedjelja kroz godinu – 11. kolovoza 2024.

1. Danas počinje trodnevnica za svetkovinu Velike Gospe. Svaki dan molimo krunicu u 18 sati kod oltara Majke Božje i nakon toga slavimo svetu misu.

2. Ovaj tjedan neće biti Antunovske pobožnosti niti klanjanja u četvrtak.

3. U četvrtak je svetkovina Uznesenja BDM – Velika Gospa, a u našoj župi je to drugi ili mali kirvaj. Svete mise su kao nedjeljom, a nakon mise u 9 sati će biti procesija sa kipom BDM.
Toga dana će volonteri našega Caritasa imati prodajnu akciju za pomoć potrebitim obiteljima naše župe i grada.

4. Župno hodočašće u svetište Predragocjene Krvi Kristove – u Ludbreg će biti u nedjelju, 1. rujna. Upisati se možete u župnom uredu u uredovno vrijeme. Cijena prijevoza je 20 eura. Ostale informacije imate na plakatima.

5. Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska, posebno Glas Koncila koji ima veliki broj stranica posvećen blagdanu Velike Gospe.