Župne obavijesti – 15. Nedjelja kroz godinu – 14. srpnja 2024.

1. Zahvaljujemo svima koji ste darovali svoje priloge za naše framaše te im tako olakšali odlazak na ovogodišnji Hod franjevačke mladeži koji započinje u Osijeku te završava u Asizu, rodnome mjestu sv. Franje.

2. Naš biskup nas je pozvao na solidarnost sa stradalima u nevremenu koje je pogodilo mjesto Bošnjake 1. srpnja ove godine. Tko želi svoj prilog za pomoć stradalima možete ostaviti u škrabicama s natpisom „Za Bošnjake“.

3. U utorak je Antunovska pobožnost prije mise, a u četvrtak je Euharistijsko klanjanje nakon mise.

4. Najavljujemo župno hodočašće u svetište Majke Božje Trsatske. Hodočašće će se održati u subotu 3. kolovoza, a polazak je ujutro u 02:00 sata ispred dvorca, dok je povratak u večernjim satima. Više detalja imate na plakatima na oglasnim pločama.
Upisati se možete u sakristiji nakon svetih misa ili u župnom uredu u uredovno vrijeme. Prilikom prijave se uplaćuje i cijena prijevoza od 30 eura po osobi.