ŽUPNE OBAVIJESTI – 13. NEDJELJA KROZ GODINU – 30. lipanj 2023.

1. U utorak je Antunovska pobožnost prije mise, a u četvrtak je Euharistijsko klanjanje nakon mise.

2. Sljedeća nedjelja je prva u mjesecu kada se posebno spominjemo duhovnih zvanja za koje molimo i po svojim mogućnostima darujemo svoj prilog.

3. Sa završetkom školske godine uobičajeno je da započne i sezona zasluženih godišnjih odmora. Gdje god se nalazili i boravili, ne trebamo zapostaviti svoje vjerske dužnosti i duhovne potrebe – stoga smo pozvani biti redoviti u molitvi i u nedjeljnoj svetoj misi.

4. Preporučamo vam vjerski tisak, novi broj Glas Koncila i ostali tisak. Poslužite se novim brojem biskupijskog glasila „Zajedništvo“ koje možete uzeti besplatno, a koje donosi opsežan izvještaj o ređenju našega novoga biskupa.

————————————
Ove je bila posljednja nedjelja prije ljetne stanke kada slavimo mise u selima: Seona, Zoljan i Brezik. Nastavljamo slaviti svete mise u tim filijalama u nedjelju, 15. rujna.