SEDMA USKRSNA NEDJELJA – ŽUPNE OBAVIJESTI, 12. svibnja 2024.

1. U tijeku su svibanjske pobožnosti te svaki dan u 18 sati molimo krunicu i litanije pred oltarom Majke Božje. Utorkom se moli krunica prije Antunovske pobožnosti, tj. u 17:30 sati.

2. Sutra je blagdan Gospe Fatimske, a susjedna župa u Velimirovcu slavi kirvaj gdje je središnje misno slavlje u 11 sati.

3. Ponedjeljkom slavimo svetu misu u bolničkoj kapeli u 17 sati, a u četvrtak je Euharistijsko klanjanje nakon večernje mise.

4. U utorak je deveti dan Velike pobožnosti u čast sv. Antunu. Pobožnost počinje u 18 sati, a svetu misu predvodi fra Marko Neretljak iz Belišća. Nakon mise slijedi čašćenje relikvija i zavjetni ophod oko oltara sv. Antuna.

5. U srijedu je spomendan sv. Izidora Ratara kojega ćemo proslaviti svetom misom u Crnoj Kladi. Krunica se moli u 15:30, a sveta misa počinje u 16 sati.

6. Sljedeća nedjelja je blagdan Pedesetnice – Duhova, a toga dana slavimo kirvaj u Gornjoj Motičini misom u 11 sati.
Također je kirvaj u susjednoj župi Feričanci, a središnja misa je u 11 sati.

7. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak.