ŽUPNE OBAVIJESTI – ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA, 11. ožujak 2024.

1. Danas popodne u 15 sati će biti Križni Put u Aleji Lipa, a animiraju ga Frama i Franjevački Svjetovni Red.

2. Sutra, počevši od 9:00 sati ujutro, obići ćemo sve starije i bolesne u Martinu i Našicama koji su se prijavili za uskrsnu ispovijed. Još danas možete prijaviti svoje bližnje za primanje sakramenata uoči blagdana.

3. Ovaj tjedan vjeronauk za prvopričesnike je redovito, a vjeronauka za krizmanike neće biti.

4. Sutra će biti misa u bolničkoj kapeli u 17 sati, u utorak Antunovska pobožnost, a u četvrtak euharistijsko klanjanje. Petkom u našoj crkvi molimo Križni put u 18 sati, zatim je sveta misa i nakon mise korizmena kateheza o sakramentima.

5. 29. Našički Križni Put održati će se u subotu, a početak je u 8,45 u našoj crkvi. Sve informacije imate na plakatima. Pozvani su svi, a posebno mladi.

6. Sljedeća nedjelja je Peta korizmena, a pobožnost Križnoga Puta u 15 sati u Aleji Lipa će predmoliti krizmanici.

7. Sljedeće nedjelje volonteri našega Caritasa imaju prodajnu akciju prikupljanja sredstava za siromašne u našoj župi koje će pohoditi i darivati uoči Uskrsa. Od srca vam hvala na vašoj dobroti!

8. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak.