ŽUPNE OBAVIJESTI TREĆA KORIZMENA NEDJELJA – 3. ožujak 2024.

1. Ove nedjelje popodne u 15 sati održan Križni Put u Aleji Lipa.

2. U cijeloj Hrvatskoj ove nedjelje započeo Tjedan solidarnosti sa Crkvom i narodom u BIH, te se i mi želimo uključiti darujući svoje priloge koje možete staviti u škrabice sa natpisom „Za Bosnu i Hercegovinu“.

3. Ovaj tjedan vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike je po redovitom rasporedu.

4. Ovaj ponedjeljak je misa u bolničkoj kapeli u 17 sati, u utorak Antunovska pobožnost, a u četvrtak Euharistijsko klanjanje.

5. U petak u našoj crkvi molimo Križni put u 18 sati, zatim je sveta misa i nakon mise korizmena kateheza o sakramentima.

6. Sljedeća nedjelja je Četvrta korizmena, a pobožnost Križnoga Puta u 15 sati u Aleji Lipa će predmoliti članovi Frame i OFS-a.

7. Ispovijed starih i bolesnih u njihovim domovima u Našicama i Martinu će biti u ponedjeljak, 11. ožujka. Vaše bližnje možete prijaviti u sakristiji ili u župnom uredu, osobno ili telefonom.

8. Unaprijed najavljujemo 29. Našički Križni Put koji će se održati u subotu, 16. ožujka s početkom u 8:45 u našoj crkvi. Sve informacije imate na plakatima.

9. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak.