ŽUPNE OBAVIJESTI – DRUGA KORIZMENA NEDJELJA, 25. veljače 2024.

1. Danas popodne u 15 sati će biti Križni Put u Aleji Lipa, a animirat će ga ovogodišnji prvopričesnici.

2. Ovaj tjedan vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike je po redovitom rasporedu.

3. Sutra će biti misa u bolničkoj kapeli u 17 sati, u utorak Antunovska pobožnost, a u četvrtak Euharistijsko klanjanje.

4. Ovaj tjedan je prvi petak. Biti će cjelodnevno klanjanje koje završava u 17:45 molitvom Zlatne Krunice i blagoslovom. Zatim u 18 sati molimo Križni put, te slavimo svetu misu. Ovaj petak neće biti korizmene kateheze.
Toga dana nakon večernje mise Franjevački Svjetovni Red ima svoju mjesečnu skupštinu.

5. Sljedeća nedjelja je Treća korizmena, a pobožnost Križnoga Puta u 15 sati u Aleji Lipa će predmoliti Mali liturgijski čitači.
Kao i svake godine, na Treću korizmenu nedjelju cijela Crkva u Hrvatskoj započinje Tjedan solidarnosti sa narodom u BiH, te ćemo i mi imati prikupljanje dobrovoljnih priloga za tu prigodu kako bi iskazali blizinu našem narodu u toj zemlji.

6. Molimo sve koji žele ići na Hodočašće u Asiz da se što prije jave u župni ured, jer se približava krajnji rok za upisivanje prijava.

7. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak. Stigao je novi broj biskupijskog glasila Zajedništvo kojeg možete besplatno uzeti.