ŽUPNE OBAVIJESTI – 3. NEDJELJA KROZ GODINU – 21.1.2024.

1. Danas je Nedjelja Riječi Božje kojom je papa Franjo želio naglasiti važnost Svetoga Pisma u životu crkve i životu svakoga vjernika. Neka nam to bude poticaj da se trudimo često čitati i hraniti svoju vjeru Riječju Božjom.

2. U utorak molimo pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom, a u četvrtak nakon večernje mise će biti Euharistijsko klanjanje.

3. Za hodočašće u Asiz pod nazivom „Putevima sv. Franje“ imate informacije na plakatima, a prijaviti se možete u župnom uredu.

4. Ako ima još netko tko nije uspio biti prisutan za vrijeme dolaska svećenika tijekom redovitog blagoslova kuća, a ipak bi želio primiti blagoslov, može se još uvijek javiti i dogovoriti naknadni termin.

5. Potpuni oprost koji je odobrila Sveta Stolica povodom 800. obljetnice božićnih jaslica sv. Franje imamo priliku izmoliti svaki dan do blagdana Svijećnice.

6. U sakristiji i župnom uredu još uvijek možete kupiti katoličke kalendare.

7. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, novi broj Glas Koncila.