2. NEDJELJA KROZ GODINU – 14.1.2024. – ŽUPNE OBAVIJESTI

1. U utorak molimo pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom, a u četvrtak nakon večernje mise će biti Euharistijsko klanjanje.

2. U četvrtak započinje Molitvena osmina za jedinstvo kršćana kada su sve kršćanske crkve pozvane moliti za povezanost i jedinstvo onih koji vjeruju u Isusa Krista. Osmina traje do 25. siječnja kada slavimo blagdan Obraćenje sv. Pavla,

3. U petak je godišnje klanjanje u nama susjednoj župi u Podgoraču, a središnja misa je u 11 sati.

4. Sljedeća nedjelja je treća u vremenu kroz godinu, a papa Franjo je tu nedjelju proglasio „Nedjeljom Riječi Božje“ kako bi se istaknula važnost Svetoga Pisma.

5. Za hodočašće u Asiz pod nazivom „Putevima sv. Franje“ imate informacije na plakatima, a prijaviti se možete u župnom uredu.

6. Ako ima još netko tko nije uspio biti prisutan za vrijeme dolaska svećenika tijekom redovitog blagoslova kuća, a ipak bi želio primiti blagoslov, može se još uvijek javiti nama i dogovoriti naknadni termin.

7. U sakristiji i župnom uredu još uvijek možete kupiti katoličke kalendare.

8. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, novi broj Glas Koncila.