ŽUPNE OBAVIJESTI – 29. NKG; MISIJSKA NEDJELJA – 20. listopada 2024.

1. Pozivamo vas da se uključite u listopadske pobožnosti. Svaki dan u 18 sati molimo krunicu i litanije Majci Božjoj kod Bijelog Oltara, a nakon toga slavimo svetu misu.

2. Sutra je sveta misa u bolničkoj kapeli u 17 sati, u utorak je pobožnost sv. Antunu u 17:45, a u četvrtak je redovito Euharistijsko klanjanje nakon večernje mise.

3. Župni vjeronauk je po ustaljenom rasporedu; prvopričesnici srijedom, a krizmanici četvrtkom.

4. Sve mlade pozivamo na susrete Franjevačke mladeži koji se održavaju petkom u 20 sati.

5. Potičemo djecu da se uključe u dječji zbor koji animira nedjeljnu misu u 9 sati. Probe zbora su subotom prijepodne u 10 sati.

6. Stigli su katolički kalendari za sljedeću 2025. godinu, a možete ih kupiti u župnom uredu u uredovno vrijeme ili u sakristiji nakon svetih misa.

7. Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska, osobito Glas Koncila.

8. Danas, na Misijsku nedjelju, Crkva u cijelome svijetu moli za uspjeh misionara u evangelizaciji mnogih naroda i za nova duhovna zvanja koja će služiti misijskim poslanjima Crkve. Također se prikupljaju i novčana sredstva za potrebe misija i misionara. Darujući svoj dar na tu nakanu sudjelujemo u misijskom poslanju Crkve, a svoj prilog možete staviti u škrabice sa natpisom „Za misije.“