ŽUPNE OBAVIJESTI – 25. nedjelja kroz godinu – 22. rujan 2024.

1. Utorkom molimo pobožnost sv. Antunu, a četvrtkom je redovito Euharistijsko klanjanje.

2. U sljedeću nedjelju kalendarski se slavi blagdan svetih Arkanđela – Mihaela, Gabrijela i Rafaela. U našoj filijalnoj crkvi u Seoni, koja je posvećena sv. Mihaelu, toga dana slavimo kirvaj gdje će misa biti u 11 sati.

3. Za hodočašće u Mariju Bistricu su popunjena sva mjesta te više ne primamo prijave. U župama Velimirovac i Markovac se također možete prijaviti ako još tko želi ići na hodočašće. Na plakatima imate sve detalje u vezi hodočašća.

4. Susreti Franjevačke mladeži – Frame održavaju se svaki petak u 20:00 sati. Pozivamo sve mlade od 15 do 25 godina na ove susrete gdje sa svojim vršnjacima imaju priliku za rast u vjeri.

5. Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska, posebno Glas Koncila. Također je izišao novi broj biskupijskog glasila „Zajedništvo“ kojeg možete uzeti besplatno.