ŽUPNE OBAVIJESTI – 21. nedjelja kroz godinu – 25. kolovoza 2024.

1. Utorkom molimo Antunovsku pobožnost, a četvrtkom je Euharistijsko klanjanje.

2. U subotu je blagdan Gospe od Suza koji se posebno slavi u istoimenom svetištu u Pleternici. Središnja sveta misa sa procesijom će biti u 19 sati koju će predvoditi požeški biskup Ivo Martinović, a također ima i misa ujutro u 10 sati uz koju će biti i zajedničko slavlje sakramenta bolesničkog pomazanja.

3. Za hodočašće u Ludbreg smo popunili jedan autobus. Prijave za drugi autobus ćemo držati otvorenima do srijede kada ćemo znati hoće li i taj drugi ići. Tko želi neka se što prije prijavi u sakristiji ili u župnom uredu.
Polazak je u nedjelju u 6 sati ispred dvorca, a ostale informacije imate na plakatima.
Hodočasnike iz Donje Motičine, kojih ima dosta prijavljenih, molimo da čekaju na autobusnoj stanici gdje ćemo ih usput pokupiti kada budemo prolazili kroz mjesto.

4. Sljedeća nedjelja je prva u mjesecu kada darujemo za sjemenište i molimo za duhovna zvanja.

5. Poslužite se novim brojevima vjerskog tiska, posebno Glas Koncila.