13. NEDJELJA KROZ GODINU, 2. srpanj 2023.

1. Danas svetu misu u 11 sati prikazujemo na nakanu „Za dobročinitelje crkve i samostana“, te tako zahvaljujemo Bogu na svakoj vašoj pomoći koju nam pružate u našem djelovanju i služenju. Hvala vam od srca za dobro koje činite.

 

2. U srijedu slavimo slavenske apostole sv. Ćirila i Metoda, zaštitnike naše Hrvatske franjevačke provincije, a spominjemo se i godišnjice utemeljenja Požeške biskupije i imenovanja njezina prvog biskupa.

 

3. U utorak je pobožnost sv. Antunu u 18:15 sati.

 

4. U subotu je redovito euharistijsko klanjanje nakon večernje mise.

 

5. Preporučamo vam vjerski tisak, novi broj Glas Koncila i ostale tiskovine.

 

6. Danas je prva nedjelja u mjesecu kada se posebno spominjemo duhovnih zvanja svojom molitvom i darivanjem pomoći. Svoj dar možete staviti u škrabice sa natpisom „Za sjemenište“, a sada zajedno izmolimo Molitvu za duhovna zvanja.