Druga nedjelja kroz godinu, 15. siječnja 2023.

1. U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15 sati.

 

2. U četvrtak je godišnje klanjanje u župi Podgorač, svečana misa je u 11:00 sati.

 

3. U subotu je redovito Euharistijsko klanjanje nakon večernje svete mise.

 

4. Sljedeća nedjelja je Nedjelja Božje Riječi u kojoj se želi naglasiti važnost Svetoga Pisma u životu Crkve i svakoga vjernika.

 

5. Od sljedećeg ponedjeljka, 23. siječnja, započinjemo slaviti svete mise u bolničkoj kapeli koje će biti u 17:00 sati svaki ponedjeljak.

 

6. Hrvatsko katoličko liječničko društvo u Našicama organizira Hodočašće u Lourdes koje će se održati od 21. do 27. svibnja 2023. Duhovna pratnja će biti fratri iz Našica, a cijeli program možete pogledati na našim oglasnim pločama. Na plakatu imate sve informacije: cijenu, rokove i kontakt brojeve.

 

7. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno Glas Koncila, a stigao je i novi broj biskupijskog glasila “Zajedništvo”, kojeg možete besplatno uzeti. Također imate i novi broj Malog Koncila – MAK-a, te Glasnik Srca Isusova i Marijina.