TREĆA VAZMENA NEDJELJA – 18. travnja 2021.

1. Danas je Treća vazmena nedjelja.

2. U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18,15 sati, a petkom u 18 sati je krunica Božjega milosrđa s nakanom za prestanak pandemije, za umiruće i za zdravlje bolesnih. Subotom nakon večernje svete mise je euharistijsko klanjanje.

3. Kateheze za krizmanike su po rasporedu na oglasnoj ploči.

4. Sljedeće nedjelje slavimo Nedjelju Dobroga Pastira kad molimo za duhovna zvanja i prema odredbi našega Biskupa darujemo svoj prilog za pomoć siromašnim bogoslovima i sjemeništarcima Požeške biskupije kao i za druge potrebe u promicanju duhovnih zvanja u Požeškoj biskupiji.

5. Na Nedjelju Dobroga pastira je slavlje prve pričesti na filijalama u Breziku, Zoljanu, Seoni i Donjoj Motičini.

6. Zahvaljujemo svima koji nam pomažete u obnovi naše crkve i samostana. Preporučamo se i nadalje vašoj dobroti. Poslužite se vjerskim tiskom.

7. U Godini smo sv. Josipa. Na završetku svete mise molimo molitvu pape Franje sv. Josipu uz poklik “O Josipe, svet, o Josipe, svet.”