GODIŠNJI BLAGOSLOV OBITELJI

The asperges in the hands of the priest

Ovogodišnji blagoslov obitelji prilagođen je trenutnoj situaciji. 

Idemo prema popisu koji imamo od prošle godine.

Oni koji nas žele primiti, neka nas dočekaju.

Moramo se pridržavati svih epidemioloških  mjera. Imajte maske, držite razmak, nema rukovanja i prozračite prostorije. Kratko ćemo se zadržati u molitvi zazivajući Božji blagoslov na vas i vašu obitelj. 

Zahvaljujemo svima koji će nas primiti, a ukoliko je netko u izolaciji ili bolestan, potičemo vas da budete odgovorni i da nas u tom slučaju ne primite kako bismo zaštitili sebe i druge kojima idemo. 

Jednako tako razumijemo i one koji nas zbog straha ili nekog drugog razloga odluče ne primiti u ovome pohodu.

Radujemo se susretu s vama. 

 

Raspored blagoslova obitelji

Petak, 22.1., od 13:30 sati

Ceremošnjak, Makloševac 

 

Subota, 23.1.

Gradac, Mala i Velika Londžica, Marinović Brdo – od 9 sati

Gornja Motičina – od 15 sati

 

Nedjelja, 24.1.

Granice – od 11 sati

Brezik – od 14 sati

 

Ponedjeljak, 25.1., od 9 sati

Braće Radića, Trg Izidora Kršnjavoga, Franje Kuhača, Ivana Mažuranića, Školska, Tavanačka, Bosutska, Dravska, Dunavska, Koranska, Savska, Ruđera Boškovića

 

Utorak, 26.1., od 9 sati

Josipa Jurja Strossmayera, Kralja Tomislava, Sokolska, Ivane. Brlić Mažuranić, Dore Pejačević, Trg dr. Franje Tuđmana

 

Srijeda, 27.1., od 9 sati

Vatroslava Lisinskoga, Lovre Matačića, Kralja Petra Krešimira IV., Đure Đakovića, Hrvatskih branitelja, 132. našičke brigade, Kralja Zvonimira, Vinogradska, Bana Josipa Jelačića, Zagrebačka, Gajić, Vladimira Nazora, Antuna Gustava Matoša

 

Četvrtak, 28.1., od 9 sati

Teodora Pejačevića, Augusta Cesarca, Stanka Bilinskog, Ivana Gundulića, Ivana Meštrovića, Ivana Gorana Kovačića, Žrtava fašizma, Mavre Spitzera, Ante Gardaša, Mosorska, Adolfa Waldingera, Vlahe Bukovca, Miroslava Kraljevića, Ante Starčevića, Velebitska, Josipa Rohra, Sestara klarisa, Gupčeva, Šenoina, Reljkovićeva, Franjevačka, Bartola Kašića

 

Petak, 29.1., od 9 sati

Sunčana, Vjenceslava Novaka, Eugena Kumičića, Josipa Kozarca, Zdravka Hermana, Zlatka Balokovića, Jakova Gotovca, Ferde Livadića, Ivana Zajca, Ulica 21. rujna, Petra Preradovića, Gajeva, Športska, Tina Ujevića, Miroslava Krleže, Dudić, Mojmir, Dobriše Cesarića, Mate Lovraka, Josipa Pančića, Lapovac, Antuna Mihanovića, Matice hrvatske, Hinka Juhna, Runjaninova, Otona Ivekovića

 

Subota, 30.1., od 9 sati

Martin i Seona

 

Nedjelja, 31.1., od 14 sati

Zoljan

 

Ponedjeljak, 1.2., od 9 sati

Donja Motičina