SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA – 27. prosinca 2020.

1. Danas je svetkovina Svete Obitelji Isusa, Marije i Josipa, a ujedno je i svjetski Dan selilaca i izbjeglica.

2. U četvrtak je Stara godina. Misa zahvalnica je u 17 sati.

3. U petak je Nova godina, svetkovina svete Marije Bogorodice, a ujedno je svjetski Dan mira. Svete mise su u župnoj crkvi u 7, 9 i 18:30 sati.

4. U nedjelju, 3. siječnja 2021. godine, je Druga nedjelja po Božiću.

5. U Božićno vrijeme župni ured uredovat će poslijepodne od 17 do 18 sati. U sakristiji i župnom uredu možete nabaviti kalendare za 2021. godinu.

6. Hvala svima na dosadašnjoj materijalnoj pomoći za obnovu župne crkve i samostana, preporučamo se i nadalje.

7. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno božićni broj Glasa Koncila.

8. Naš Biskup je nakon što je papa Franjo 8. prosinca 2020. godine proglasio Godinu sv. Josipa u čitavoj Crkvi napisao 24. prosinca 2020. godine pismo “Godina sv. Josipa u Požeškoj biskupiji” te nas pozvao da se uključimo u liturgijske i druge pastoralne programe koji će se u vezi s tim ostvarivati u Požeškoj biskupiji i naglasimo da oni koji svoju molitvu, razmatranja i rad vežu uz sv. Josipa mogu postići posebne oproste pod propisanim uvjetima.