4. NEDJELJA DOŠAŠĆA – 20. prosinca 2020.

1. Slavimo 4. nedjelju došašća. Ove nedjelje neće biti redovite mjesečne skupštine OFS-a.

2. U tijeku su mise zornice, svakoga dana u 6 sati. Ispovijed je prije misa zornica, u 5:45 sati i navečer u 18 sati. Mi smo uvijek na raspolaganju za ispovijed, pa Vas molimo da se ispovjedite na vrijeme kako bi se izbjegle predblagdanske gužve.

3. U ponedjeljak, 21. prosinca, je ispovijed u Našicama od 9 do 12 i od 15 do 18 sati. Ispovijed za krizmanike, školarce i sve mlade je u utorak, 22. prosinca, prijepodne od 9 do 12 sati i poslijepodne od 15 do 18 sati.

4. U utorak u 18:15 sati je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom, a petkom u 15 sati je krunica Božjega milosrđa s nakanom za prestanak pandemije, za umiruće i za zdravlje bolesnih.

5. U četvrtak je Badnjak, u 6 sati je posljednja ovogodišnja misa zornica. Prva misa bdijenja je u 16 sati s djecom. Mise bdijenja u našim filijalama su: u Breziku, Seoni, Zoljanu i Donjoj Motičini u 18 sati. Polnoćka je u 20 sati uz prijenos na Radiju Našice.

6. U petak slavimo Božić, rođenje našega Spasitelja Isusa Krista. Svetu misu u 11 sati prenosi Radio Našice.

7. U subotu slavimo svetog Stjepana, prvomučenika. Svete mise su po nedjeljnom rasporedu.

8. U nedjelju, 27. prosinca, slavimo Svetu Obitelj Isusa, Marije i Josipa.

9. Nabavili smo kalendare za 2021. godinu. Možete ih nabaviti u sakristiji i župnom uredu.

10. Zahvaljujemo vam na dosadašnjoj materijalnoj pomoći i preporučamo se nadalje. Preporučamo vjerski tisak, Glas Koncila i za djecu Mali Koncil – Mak.