32. NEDJELJA KROZ GODINU – 8. studenoga 2020.

1. Slavimo 32. nedjelju kroz godinu. U 16:30 sati je slavlje svete mise u bolničkoj kapeli.

2. Katehezu za prvu pričest i krizmu ovaj tjedan imamo prema rasporedu na našoj oglasnoj ploči.

3. U utorak 18:15 sati je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom.

4. U utorak, 10. studenoga, u 19:30 sati je susret Kluba čitatelja duhovne literature u vjeronaučnoj dvorani.

5. U srijedu, 11. studenoga, slavimo sv. Martina. Proštenje je u Martinu, gdje je sveta misa u 11 sati.

6. U četvrtak u 19:30 sati je susret molitvene zajednice, a u petak u 19:30 sati je svetopisamski sat.

7. Petkom u 15 sati je krunica Božjega milosrđa s nakanom za prestanak pandemije, za umiruće i za zdravlje bolesnih. Subotom nakon večernje mise je euharistijsko klanjanje.

8. Petkom u 20 sati je susret Frame.

9. Sljedeće nedjelje, 15. studenoga, je po odredbi pape Franje Svjetski dan siromaha. Od te nedjelje do Nedjelje Caritasa, 13. prosinca je odlukom Požeškoga biskupa u Požeškoj biskupiji mjesec siromaha. Pozvani smo taj mjesec konkretnim koracima svjedočiti kršćansku ljubav našoj siromašnoj braći i sestrama, osobito preko Župnoga caritasa kao organizirane kršćanske ljubavi svih župljana.

10. Nabavili smo kalendare za 2021. godinu. Možete ih nabaviti u sakristiji i župnom uredu.

11. Zahvaljujemo vam na dosadašnjoj materijalnoj pomoći. Preporučamo vjerski tisak, Glas Koncila i za djecu Mali Koncil – Mak.