ZARUČNIČKI TEČAJ U NAŠICAMA OD 18-22. svibnja 2020.

vjencano_prstenje.688x388_q85_crop_upscale

Zaručnički tečaj u župi Sv. Antuna Padovanskog u Našicama trebao se održati od 4-8. svibnja, tj. već idući tjedan. Budući da tek u nedjelju, 3. svibnja, stupa na snagu popuštanje mjera za okupljanje vjernika u crkvenim prostorima, za sada nismo u mogućnosti stvoriti uvjete za održavanje zaručničkog tečaja u terminu koji je bio predviđen.

Stoga ćemo termin pomaknuti za dva tjedna tako da je novi termin od 18-22. svibnja 2020. godine. Tečaj će se održati u pastoralnom centru “Emaus” (dvorana u dvorištu samostana), a u slučaju većeg broja zaručnika, u crkvi.

Tečaj se održava pet večeri zaredom, susreti započinju svakog dana u 19.30. Prijave nisu potrebne, jer ćemo upis zaručnika obaviti prvu večer.

Hvala na razumijevanju i s radošću Vas očekujemo!

fra Zoran, župnik