DRUGA VAZMENA NEDJELJA

1. Danas slavimo Drugu vazmenu nedjelju i blagdan Božjega Milosrđa. Nedjeljnu svetu misu slavimo u 9 sati uz prijenos Radio Našica.

2. Preko tjedna slavit ćemo sv. misu svakog dana u 18.30 sati i prenositi uživo putem župnih internetskih stranica. Sve nakane koje smo primili služe se redovito po danima, kako smo ih i primili.

3. U utorak u 18:15 sati je pobožnost trinaest utoraka na čast sv. Antunu Padovanskom.

4. Petkom u 15 sati je euharistijsko klanjanje i krunica Božjem milosrđu.

5. Svake subote u 18 sati je molitva krunice, i čin posvete obitelji i vjernika Bezgrešnom Srcu Marijinu.

6.  Sljedeće nedjelje slavimo Treću vazmenu nedjelju, sveta misa je u 9 sati.

7.  Početkom tjedna na župnim stranicama objavit ćemo petu i posljednju župnu katehezu za naše ovogodišnje prvopričesnike i krizmanike. O terminima prve pričesti i sv. potvrde zasada ne možemo još ništa reći.

8. Preporučamo vjerski tisak, posebno uskrsni dvobroj Glasa Koncila i za djecu novi broj Malog koncila – MAK-a.

9. Crkva je otvorena svakog radnog dana od 7.30 do 19 sati, vjernici mogu slobodno ući, pomoliti se, uzeti vjerski tisak, pridržavajući se propisanih odredaba naših biskupa.

10. Do daljnjega su odgođeni svi pastoralni sadržaji, u slučaju potrebe obilaska teških bolesnika ili sahrane, ili zbog drugih pitanja, možete nas telefonski kontaktirati.