ČETVRTA KATEHEZA ZA KRIZMANIKE I PRVOPRIČESNIKE

Dragi kandidati za sakramente prve Pričesti i svete Potvrde!

Želim vam svima, sretan, radostan i blagoslovljen Uskrs! Mi vjerujemo da je Isus uskrsnuo, i kako smo puno puta govorili dok ste mogli dolaziti na vjeronauk – Isusovo uskrsnuće najveće je njegovo čudo. On je dokazao da je ne samo čovjek nego da je i Bog, jer je učinio ono što ne može učiniti niti jedan čovjek – pobijedio je samu smrt, uskrsnuo je iz groba i vječno živi na Nebu i na zemlji u svojoj Crkvi i svetim sakramentima. Zato se ne bojimo ni bolesti ni drugih opasnosti, vjerujemo da je uskrsnuli Isus s nama, mi mu se molimo da nas čuva i da pomogne svima koji su osamljeni, bolesni, nemoćni. Da bismo još više upoznali i zavoljeli Isusa, da bismo još više povjerovali u njega, šaljem vam četvrtu katehezu – za prvopričesnike ispit savjesti i sakramenta pomirenja, a za krizmanike – slavlje sakramenta Potvrde.  Mi franjevci sve vas pozdravljamo i sjećamo vas se u našim molitvama!

fra Zoran

Za prvopričesnike: https://drive.google.com/open?id=161rhco8yPF_l3gmp48bqEvjmZqcYS9K9

Za krizmanike: https://drive.google.com/open?id=1bStbFZqqQKprwwvYOrnEUlSIIOSH6md8