DANAS KRIŽNI PUT U 17 SATI – U ZAMJENU XXVI. NAŠIČKOG KRIŽNOG PUTA

DSCN4922

Poštovani župljani!

Danas se u našoj Župi trebao održati XXVI. Našički križni put, od Našica, preko Seona do Crnog Potoka i nazad preko Zoljana. Po svemu sudeći imali bismo lijepi dan i u normalnim okolnostima veliki broj hodočasnika i gostiju.

Ne želimo prekidati ovu lijepu tradiciju, pa ćemo je simbolički nastaviti. Danas u 17 sati  izmolit ćemo križni put u našoj župnoj crkvi, jutros je jedna misna nakana bila za sve sudionike Našičkog križnog puta, odnosno za sve one koji će nam se putem medija pridružiti večeras. Stoga vas pozivam da se i večeras u molitvi i putem medija ujedinimo u razmatranju Muke Gospodinove i da uključimo sve one nakane koje smo običavali uključiti u cjelodnevnom Našičkom križnom putu.

Do večeras sve vas pozdravljam!

Klanjamo ti se Kriste i blagoslivljamo te, jer si po svojem svetom Križu otkupio svijet!

fra Zoran