PORUKA ŽUPNIKA PRVOPRIČESNICIMA I NJIHOVIM RODITELJIMA

Dragi prvopričesnici i vaši roditelji!

Koristim prigodu da vas ovim putem sve pozdravim i da vam se kratko obratim. Iako se ne možemo sastajati u našem franjevačkom samostanu i pripremati redovito za Prvu pričest, nismo zaboravili na vas. Osim što molimo za vas, šaljem vam danas prvu od pet kateheza koje su kratke, zanimljive i poučne. Bilo bi dobro da ih vi ili vaši roditelji isprintate i da ih u slobodno vrijeme čitate i rješavate radne listiće. Budući da smo mi veliki dio gradiva već prošli, ovo će zapravo biti samo ponavljanje onoga što ste prolazili sa svojim paterima.

Uz prvu katehezu šaljem vam i dodatak – osnovne molitve koje treba znati jedan prvopričesnik.

Vidjet ćete da ove kateheze nisu teške, nego zabavne, kratke i poučne za one koji želi primiti Isusa u prvoj svetoj pričesti.

Na kraju vas pozivam da i vi sa svojim roditeljima često molite kod kuće da što prije prođe ova epidemija i da se svi što prije vratimo u normalan život.

Puno vas pozdravlja vaš župnik

fra Zoran

 

Kateheza: https://drive.google.com/file/d/1IFcQsKMB4J_a6KmbRjniPX9Tgojmj_Ij/view?usp=sharing

Dodatak: https://drive.google.com/file/d/1hKqJ86R6kZ0rBcaowaA1j33q7aGsYboL/view?usp=sharing