PRIJENOS NEDJELJNE MISE U 9 SATI NA ŽUPNOM FACEBOOK-U

Dragi župljani!

Od kada su stupile na snagu odredbe HBK svakog dana u 7 ujutro mi franjevci slavimo svetu misu sami,u zatvorenoj crkvi. Ali duhovno povezani s vama vjernicima i vašim nakanama.

Sutra, u nedjelju, slavit ćemo svetu misu u 9 sati u našoj župnoj crkvi Sv. Antuna Padovanskog i prenosit ćemo je preko facebooka naše Župe. Kako je stranica javna, prijenos će moći pratiti i oni koji nemaju facebook profil. (adresa: https://www.facebook.com/zupanasice/)

Pozivamo vjernike da se duhovno pridruže nedjeljnoj sv. misi u našoj župnoj crkvi u 9 sati ovim suvremenim medijskim putem.

Otvorili smo također i kanal na youtube (Zupa Nasice), gdje ćemo staviti snimku nedjeljne mise, a kada na youtube kanalu postignemo najmanje tisuću pratitelja, tada ćemo moći prenositi uživo sv. mise i na youtube kanalu, što će omogućiti lakši pristup i bolju kvalitetu prijenosa.

Prenosit ćemo također na župnoj facebook stranici i mise radnim danom u 7 sati.

Želim svima blagoslovljen i mirom ispunjen sutrašnji Dan Gospodnji.

Vaš župnik, fra Zoran