Ekipa naše župe pobjednik svoje skupine sa svim pobjedama

20200118_145259
Danas, 18.01.2020., u Pleternici su odigrana dva  kola katoličke malonogometne lige Požeške biskupije u kojoj se natječe i malonogometna ekipa naše župe.
Prvu utakmicu naši dečki su igrali protiv Župe Sv.Nikole Biskupa Podgorač te, u vrlo neizvjesnoj utakmici do samog kraja, pobjedili 4:3. Golove za našu ekipu su dali: Mihael Tomić 2, Ivan Breskovac i Mario Tomac.
Odmah poslije te utakmice, raspored je bio da naši dečki igraju i drugu utakmicu dana. Drugu utakmicu igrali smo protiv župe Sv. Ivana Krstitelja Vidovci-Požega i pobjedili sa 5:3. Golove su u toj utakmici za našu župu zabili: Mario Tomac 2, Mihael Tomić 2 i Tomislav Rukavina. Kako su dvije ekipe u našoj skupini odustale od igranja a to su Župa Sv.Josipa Slatina i župa Gospe Fatimske Velemirovac, naša je ekipa odigrala sve utakmice u skupini te sa maximalnih 15 (-1 bod) zauzela 1. mjesto i plasirala se u play-off završnicu KMNL Požeške biskupije.
Sve utakmice naše ekipe:
1.kolo: Župa Sv.Antuna Padovanskog Našice -Župa Sv.Antuna Padovanskog Daruvar 3:1
2.kolo: Župa Sv.Antuna Padovanskog Našice – Župa Sv.Josipa Slatina 3:0 -bez borbe
3.kolo: Župa Sv.Antuna Padovanskog Našice – Župa Gospe Fatimske Velemirovac 3:0- bez borbe
4.kolo: Župa Sv.Antuna Padovanskog Našice – Župa Sv. Nikole Biskupa Podgorač 4:3
5.kolo:  Župa Sv.Antuna Padovanskog Našice – Župa Sv.Ivana Krstitelja Vidovci-Požega 5:3
Rudica Čeme