Božić – Svetkovina Isusova rođenja – 25. 12. 2019.

1. Dragi vjernici, svima vama i vašim obiteljima, mi franjevci koji djelujemo u ovoj našoj župi Sv. Antuna Padovanskog, najiskrenije čestitamo i želimo sretan i blagoslovljen Božić! Na poseban način zahvaljujemo za suradnju i sve dobro koje činite prema nama franjevcima u ovoj župi. Preporučamo se i nadalje dobroti.

2. Obitelji Anđelić i Šebetić zahvaljujemo za darovane borove za crkvu. Zahvaljujemo za darovane čokolade za djecu koje su darovali Josip Anđelić, Rudica Čeme, Marijan Miškulin, Josip Suk, Slavica Uremović, Snježana Kreš, Ivan Sporinski i Igor Gardaš.
Iskrena hvala svim suradnicima koji su nam i ove godine nam velikodušno pomogli pri uređenju okoliša, čišćenju samostana, postavljanju borova i uređenju jaslica, te ukrašavanju crkve za božićne blagdane.
Na Božić nema svete mise u bolničkoj kapelici.