Počela katolička malonogometna liga – prva pobjeda naše župe

Danas je počela katolička malonogometna liga u našoj požeškoj biskupiji. Prijavilo se 21 ekipa. Liga je počela sa svetom misom u crkvi sv. Lovre u Požegi koju je predvodio požeški biskup msnr. Antun Škorčević. Naša ekipa župe sv. Antuna Padovanskog igra u sastavu: Toni Vučemilović, Tomislav Rukavina, Mihael Tomić, Mario Tomac, Hrvoje Vulić, Ivan Breskovac, Ivan Butković. Danas je odigrano prvo kolo u kojem je naša župa igrala protiv župe sv. Antuna Padovanskog iz Daruvara i ostvarila pobjedu od 3:1. Golove za našu ekipu su postigli: Ivan Breskovac, Mario Tomac i Hrvoje Vulić. Prije samog odlaska u Požegu ekipu naše župe je pozdravio i blagoslovio naš župnik fra Zoran Bibić. Sljedeće drugo kolo KMNL igra se 18. siječnja 2020. godine.

Rudica Čeme