TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU – 10. studenog 2019.

1. Slavimo Trideset i drugu nedjelju kroz godinu. Članovi Franjevačke mladeži imati će humanitarnu prodajnu akciju čiji prihod je namijenjen za pokrivanje troškova redovitih aktivnosti Frame.

2. U ponedjeljak je proštenje u Martinu gdje se slavi blagdan sv. Martina biskupa, zaštitnika mjesta. Svečana sv. misa je u 11:00 sati.

3. U utorak u 18:15 je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom.

4. U četvrtak se slavi blagdan sv. Nikole Tavelića. Poslije večernje mise je susret molitvene zajednice.
U četvrtak u 9 sati u župnom uredu započinjemo s upisom misnih nakana za sljedeću godinu.

5. U petak u 20 sati je susret Frame.

6. U subotu je u 10 sati proba dječjeg pjevačkog zbora. Poslije večernje svete mise je redovito Euharistijsko klanjanje.

7. Sljedeća nedjelja je Trideset i treća kroz godinu. Ujedno je i blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda. U 16:30 sati je mjesečna skupština Franjevačkog svjetovnog reda.
Sljedeće nedjelje izdavačka kuća “UPT” iz Đakova imat će humanitarnu prodajnu akciju svojih izdanja.
Od sljedeće nedjelje moći ćete u sakristiji i župnom uredu nabaviti kalendare za sljedeću godinu.

8. Zahvaljujemo na vašim darovima za radove koji su u tijeku na samostanu i crkvi.
Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno Glas Koncila koji prati aktualna događanja u Crkvi i društvu. Završena je akcija besplatnog dijeljenja Glasa Koncila. Djeci preporučamo novi broj Malog Koncila – MAK-a.