ŠESNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU – 21. srpnja 2019.

1. Slavimo Šesnaestu nedjelju kroz godinu.

2. U ponedjeljak je blagdan sv. Marije Magdalene. Framaši započinju svoj ovogodišnji Framaški hod, prvi dio pješačenjem od Veliškovaca do Požege, a drugi dio hodočašćem u Asiz koje će završiti na Porcijunkulu 2. kolovoza.

3. U utorak je blagdan sv. Brigite, zaštitnice Europe. Pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15 sati.

4. U četvrtak je blagdan sv. Jakova apostola, a u petak spomen sv. Joakima i Ane, roditelja Bl. Dj. Marije.

5. U subotu poslije večernje svete mise je Euharistijsko klanjanje.

6. Sljedeća nedjelja je Sedamnaesta kroz godinu.

7. I dalje su u tijeku akcije Žetva “Podijeli svoj kruh s gladnima” kojom se prikupljaju živežne namirnice i higijenske potrepštine za najpotrebnije u našoj Župi te akcija prikupljanja starog papira za kupnju školskog pribora djeci iz siromašnih obitelji.

8. Ima još slobodnih mjesta za župno hodočašće u svetišta sjeverne Italije od 3. do 7. rujna. Cijena je 2750 kuna.

9. Zahvaljujemo svima koji nam pomažete u materijalnoj obnovi naše crkve i samostana.
Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno Glas Koncila koji prati aktualna događanja u Crkvi i u hrvatskom društvu.