PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU – 14. srpnja 2019.

1. Slavimo Petnaestu nedjelju kroz godinu.

2. U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15 sati.

3. U četvrtak su zavjetne svete mise u Donjoj Motičini u 9 sati i u Zoljanu u 17 sati.

4. U subotu je spomen sv. Ilije proroka.

5. Sljedeća nedjelja je Šesnaesta kroz godinu.

6. Župni ured uredovat će sljedeći tjedan redovito utorkom i petkom, te srijedom samo poslijepodne od 16-18 sati.

7. I dalje su u tijeku akcije Žetva “Podijeli svoj kruh s gladnima” kojom se prikupljaju živežne namirnice i higijenske potrepštine za najpotrebnije u našoj Župi te akcija prikupljanja starog papira za kupnju školskog pribora djeci iz siromašnih obitelji.

8. Od 21 – 27. srpnja u blizini Velike održat će se biskupijski kamp za mlade od 15 – 30 godina. Sve informacije kao i obrazac prijave mogu se pronaći na stranicama Požeške biskupije.

9. Ima još nekoliko slobodnih mjesta za hodočašće u svetišta sjeverne Italije od 3-7. rujna. Cijena je 2750 kuna. Na oglasnim pločama možete također pronaći informacije za izvanredno župno hodočašće u Guadalupe u Meksiko od 16-24. veljače sljedeće godine. Cijena je 15750 kuna.

10. Zahvaljujemo svima koji nam pomažete u materijalnoj obnovi naše crkve i samostana.
Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak.