ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU – 7. srpnja 2019.

1. Slavimo Četrnaestu nedjelju kroz godinu. Ujedno je i prva nedjelja u mjesecu kada svojim darovima pomažemo franjevačke odgojne ustanove, a sv. misu u 9 sati prikazujemo za sve dobročinitelje crkve i samostana.
2. U utorak u 18:15 sati je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom.

3. U srijedu poslije večernje mise je susret molitvene zajednice.

4. U subotu je blagdan Majke Božje Bistričke.

5. Slijedeća nedjelja je Petnaesta kroz godinu.

6. U srpnju i kolovozu i ove godine u tijeku je akcija Žetva “Podijeli svoj kruh s gladnima” kojom se prikupljaju živežne namirnice i higijenske potrepštine za najpotrebnije u našoj Župi te akcija prikupljanja starog papira za kupnju školskog pribora djeci iz siromašnih obitelji.
7. U suradnji s hodočasničkom agencijom “Mihael” iz Varaždina naša župa organizira izvanredno hodočašće Gospi od Guadalupe u Meksiku, od 16 -24. 02. 2020. godine. Detaljnije informacije možete naći oglasnim pločama.

8. Zahvaljujemo svima koji nam pomažete u materijalnoj obnovi naše crkve i
samostana.
Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno Glas Koncila koji u novom broju donosi prilog o ovogodišnjim mladomisnicima.