DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU – 20. siječnja 2019.

1. Slavimo Drugu nedjelju kroz godinu. Mjesečna skupština Franjevačkog svjetovnog reda je u 16:30 sati u vjeronaučnoj dvorani.

2. U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15.

Probe pjevanja naših zborova su nakon večernje sv. mise.

3. U srijedu nakon večernje mise je susret molitvene zajednice.

4. U četvrtak je Biblijski sat poslije večernje mise.

5. U petak slavimo blagdan obraćenja sv. Pavla, ujedno i završetak svjetske molitvene osmine za jedinstvo kršćana. Poslije večernje je sastanak Kluba čitatelja duhovne literature. Susret Frame je u 20:00 sati u samostanskoj dvorani.

6. U subotu je proba dječjeg pjevačkog zbora u 10 sati. Poslije večernje svete mise je redovito Euharistijsko klanjanje.

7. Sljedeće nedjelje slavimo Treću nedjelju kroz godinu.

8. Požeška biskupija organizira Biskupijsko hodočašće putovima sv. pape Ivana Pavla II. u Poljsku, u uskrsnom tjednu od 23. do 27. travnja 2019. Cijena je 2700 kuna, a prijave se primaju do 15. ožujka.

9. Tečaj priprave za crkveni brak u dvorani Emaus započinje 18. veljače ove godine u 19:30 sati. Sljedeći tečaj je u svibnju.

10. Crveni križ Našice poziva na dragovoljno darivanje krvi u ponedjeljak, 21. siječnja, od 8.30-15.30 u srednjoj školi “Isidora Kršnjavoga”.

11. Zahvaljujemo svima koji nam pomažete u obnovi naše crkve i samostana.

Poslužite se vjerskim tiskom, preporučamo novi broj Glasa koncila s aktualnim komentarima crkvenih i društvenih događanja, i za djecu Mali koncil – MAK.