BOGOJAVLJENJE – 06. siječnja 2019.

1. Ove nedjelje slavimo svetkovinu Bogojavljenja, ujedno i Dan Svetog Djetinjstva kada se sakupljaju milodari za siromašnu djecu u misijama.

2. U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15 sati.

3. U petak Frama ima redoviti susret u samostanskoj dvorani u 20:00 sati.

4. U subotu je Euharistijsko klanjanje poslije večernje sv. mise.

5. Sljedeće nedjelje slavimo Krštenje Gospodinovo i završetak božićnog ciklusa liturgijske godine.

6. Ovaj tjedan u našoj Župi završen je blagoslov obitelji. Hvala svima na primanju za blagoslov obitelji i darivanju za crkvu i za naše ministrante! Ako netko nije bio kod kuće u vrijeme blagoslova, a želi primiti blagoslov, neka se javi u župni ured.

7. Požeška biskupija organizira Biskupijsko hodočašće putovima sv. pape Ivana Pavla II. u Poljsku, u uskrsnom tjednu od 23. do 27. travnja 2019. Cijena je 2700 kuna, a prijave se primaju do 15. ožujka. Detaljnije informacije možete naći na oglasnim pločama.