TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU – 11. studenog 2018.

1. Slavimo Trideset i drugu nedjelju kroz godinu. Proštenje je u Martinu gdje se slavi blagdan sv. Martina biskupa, zaštitnika mjesta. Sv. misu u 11.00 sati predvodit će fra Josip Župan, franjevac iz Čakovca.

2. U utorak u 18.15 je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom.

3. U srijedu se slavi blagdan sv. Nikole Tavelića. Poslije večernje mise je susret molitvene zajednice.

4. U četvrtak je Biblijski sat.

5. U petak u 20 sati je susret Frame.

6. U subotu slavimo blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda. U 10 sati je proba dječjeg pjevačkog zbora. U 16.30 bit će redovita mjesečna skupština Franjevačkog svjetovnog reda.
U 18 sati kod spomen obilježja “Uskrsla Hrvatska” bit će molitva za poginule branitelje u obrani Vukovara.
Poslije mise je redovito Euharistijsko klanjanje.

7. Sljedeća nedjelja je Trideset i treća kroz godinu. Večernju misu prikazat ćemo za sve poginule branitelje u obrani Vukovara.

8. U sakristiji i župnom uredu možete nabaviti jednolisne i džepne kalendare za sljedeću godinu, a dvanaestlisni kalendari s motivima naše župne crkve stići će početkom prosinca.

9. Zahvaljujemo vam na dosadašnjoj materijalnoj pomoći u obnovi fasade naše župne crkve. Preporučamo da uzimate i čitate vjerski tisak, posebno Glas Koncila i za djecu Mali Koncil – Mak.