MARINO RESTREPO U NAŠICAMA 27. i 28. lipnja 2018.

restrepo1

U lipnju ove godine ponovno u Hrvatsku  dolazi Marino Restrepo, katolički misionar iz Kolumbije, svjedok Božje ljubavi katoličke vjere diljem svijeta.

Od 12. lipnja do 5. srpnja svjedočit će u 22 župe (18 u Hrvatskoj i 4 u Hercegovini).

U Našicama, u našoj Župi, gostovat će 27. i 28. lipnja. U srijedu 27. lipnja poslije večernje svete mise koja počinje u 18.30 u crkvi sv. Antuna Padovanskog svjedočit će o svome životu u tami grijeha, o susretu s Isusom, o svom obraćenju i poslanju.

U četvrtak 28. lipnja u 10.30 imat će predavanje na temu “Svećenički i bračni poziv”.

Tko god je slušao Marina Restrepa ili čitao njegove knjige mogao se uvjeriti u snagu njegova svjedočenja, čistoću katoličke vjere i ljubavi prema Isusu koju on neumorno pronosi diljem svijeta.

Uključimo u svoje molitve ovaj duhovni događaj, kako bi se Isus njime poslužio u ostvarivanju svojih planova spasenja i svome Milosrdnom Srcu privukao mnoge duše, posebno grešnike.

fra Zoran

Marino Restrepo