ANTUNOVO 2018.

100U nedjelju je započela trodnevnica na čast sv. Antunu Padovanskom.  U 18 sati molimo Večernju iz Časoslova Crkve, a zatim je antunovska pobožnost te sv. misa s prigodnom propovijedi. Duhovnu pripravu u ponedjeljak i utorak, kao i sv. misu na sam blagdan u 9 sati, predvodit će fra Gordan Propadalo, franjevac iz Varaždina.

U srijedu slavimo svetog Antuna Padovanskog, zaštitnika naše Župe i Grada. Svete mise su u 6:00, 7:00, 9:00 (nakon koje je procesija), 11:00, 17:00 (s blagoslovom djece i ljiljana kada zahvaljujemo za kraj školske i vjeronaučne godine) i u 18:30. Svetu misu u 9:00 sati prenosit će radio Našice. Ispovijedamo od 5:30. Na sam blagdan može se primiti dar potpunog oprosta uz određene uvjete koje propisuje Crkva – potrebno se valjano ispovjediti, pohoditi crkvu, pričestiti pod misom, izmoliti Očenaš, Vjerovanje i molitvu na nakanu Svetog Oca. Volonteri Caritasa imat će tijekom cijelog dana prodajnu akciju.