BLAGOSLOV OBITELJI – BOŽIĆ 2017.

Raspored blagoslova obitelji:

  • UTORAK, 26. prosinca (od 13 sati): CEREMOŠNJAK, MAKLOŠEVAC, GORNJA MOTIČINA, MARINOVIĆ BRDO, MALA I VELIKA LONDŽICA, GRADAC
  • SRIJEDA, 27. prosinca:     B. Radića, Trg I. Kršnjavoga, F. Kuhača, I. Mažuranića, Školska, Tavanačka, Bosutska, Dravska, Dunavska,  Koranska, Savska, R. Boškovića
  • ČETVRTAK,  28. prosinca:  J. J. Strossmayerova, K. Tomislava, Sokolska, I. B. Mažuranić,   D. Pejačević, Trg dr. F. Tuđmana
  • PETAK, 29. prosinca:      V. Lisinskog, L. Matačića, K. P. Krešimira IV, Đ. Đakovića, Hrvatskih branitelja, 132. Našička, K. Zvonimira, Vinogradska, B. Jelačića,Zagrebačka, Gajić, V. Nazora, A. G. Matoša
  • SUBOTA, 30. prosinca: T. Pejačevića, A. Cesarca, Bilinskog, I. Gundulića, I. Meštrovića, I. G. Kovačića, Žrtava fašizma, M. Spikera, A. Gardaša, Mosorska, A. Waldingera, V. Bukovec, M. Kraljevića, A. Starčevića, Velebitska, J. Rohra, Sestara  klarisa, Gupčeva, Šenoina, Reljkovićeva, Franjevačke, B. Kašića
  • UTORAK, 2. siječnja:       Sunčana, V. Novaka, E. Kumičića, J. Kozarca, Z. Hermana, Z. Balokovića, J. Gotovca, F. Livadića, I. Zajca, P. Preradovića, Gajeva, Športska, T. Ujevića, M. Krleže, Dudić, Mojmir, D. Cesarića, M. Lovraka, J. Pančića, Lapovac, A. Mihanovića, Matice hrvatske, H. Juhna, Runjaninova, O. Ivekovića
  • SRIJEDA, 3. siječnja: MARTIN i SEONA
  • ČETVRTAK 4. siječnja: DONJA MOTIČINA i BREZIK
  • PETAK, 5. siječnja:  ZOLJAN i GRANICE