HOLYWIN

holywin 2017.

Dragi mladi, a i svi ostali, pozivamo Vas na “Holywin”!
Molitveno-slavljeničko bdijenje održati će se uoči svetkovine Svih svetih, 31.listopada, u našoj župnoj crkvi sa početkom u 21h.
Slavljenički program animirati će zbor “Snaga Duha”.
Cilj Holywina je obnoviti običaj okupljanja na molitvu i bdijenje uoči velikih svetkovina, a pritom i kontrastima poganskom običaju koji se sa  zapada polako infiltrira i u naše društvo, a to je Halloween ili Noć vještica. Holywinom (“Svetost pobjeđuje”) želi se mlade uoči blagdana Svih Svetih pozvati na radosno zajedništvo, bdijenje i molitvu te im kroz duhovno – slavljenički program pokazati da i oni mogu, i da su pozvani biti sveti. Današnjoj Hrvatskoj potrebno je više no ikad novih svetaca, a na svetost smo svi, pa tako i vi dragi mladi, svakodnevno pozivani! Zato, budite ustrajni u vjeri, strpljivi, poniženi, svjedočite svoju vjeru drugima, ljubite… gorljivije no ikad!

Mir i Dobro!

holywin 2017.