Antunovo 2017.

Blagdan sv. Antuna Padovanskog, zaštitnika Župe i grada Našica, i ove godine proslaviti ćemo svečano i uz mnogobrojne duhovne i kulturne sadržaje. Duhovnu pripravu u župi za sam blagdan predvoditi će fra Goran Malenica, inače rodom iz Đurđenovca. U nedjelju poslije večernje svete mise, sada već tradicionalno, biti će koncert učenika i nastavnika Osnovne glazbene škole “Kontesa Dora”.

Sv. misu u 9h sa euharistijskom procesijom kroz grad, predvoditi će msgr. Antun Škvorčević, biskup požeški. Naime, na taj dan u našoj župi je euharistijska postaja Našičkog dekanata sa ciljem priprave za Biskupijski euharistijski kongres koji će se održati 24. rujna 2017. godine u Požegi.

Molimo Gospodina za mnoge milosti za blagdan Sveca čiji nam je život nadahnuće za prave ideale i kršćanske vrijednosti, nadasve za život ispunjen čistom ljubavlju prema Bogu, bližnjima i siromasima. Sveti Antune moli za nas!

SVETE MISE NA ANTUNOVO:

u 6.00; 7.00; 9.00 (predvodi msgr. Antun Škvorčević) ; 11.00, 17.00 ( s blagoslovom djece i ljiljana) i u 18.30 sati.

IMG_2593